Center Slides Layout

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test, verride the digital divide with additional clickthroughs from today, along the information highway will close the loop on focusing solely on the bottom line, ring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level of overviews, iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition, at the end of the day, organically grow the world view of disruptive innovation via workplace.

ClientGreat Publications ServicesGraphic Design Year2021

Gençlik Parkı Belgeseli

Bir Mareliber projesidir.

Bu internet sitesinde yer alan yazılı ve görsel materyallerin tamamının ya da bir bölümünün herhangi bir sebeple çoğaltılması, yayınlanması, uyarlanması yasaktır.

Bu internet sitesinde yer alan bazı yazılı ve görsel materyaller, Koç Üniversitesi Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi arşivinde yer almakta olup özel izinle kullanılmıştır. İlgili görsel materyallerin haksız kullanımından doğacak zarardan, haksız kullanımı gerçekleştiren kişi ve/veya kuruluş sorumlu tutulacaktır.

Bu proje T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının maddi desteği ile hazırlanmıştır. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının desteği ile hazırlanan bu projenin içeriği hiçbir surette T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Mare Liber Fotoğrafçılık ve Video A.Ş. ye aittir.

Privacy Preference Center